LIFTOP

Windy, schody i chodniki ruchome, suwnice, platformy dla niepełnosprawnych. Montaż, serwis, konserwacja, modernizacja.

Page: Oferta

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy opartej na fachowej wiedzy , która zajmuje się konserwacją, modernizacją i montażem dziwów, zgłoś się do firmy LIFTOP.     Gwarantujemy najwyższej, jakości sprzęt i poziom obsługi.
Dysponujemy uprawnieniami i atestami w zakresie oferowanych usług i produktów. Nasi pracownicy to osoby z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, posiadają uprawnienia UDT, oraz uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, pomiarów oraz nadzoru instalacji elektrycznych.
Korzystamy z nowoczesnego sprzętu a zdobyte wieloletnie doświadczenie umożliwia fachowe i sprawne przeprowadzanie prac serwisowych. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi związane z serwisem dźwigowym. Kierujemy się przekonaniem, że zadowolenie klienta i bezpieczeństwo użytkowników jest najważniejsze. Realizujemy to, poprzez jakość i szybkość naszych działań.

Szanowni Państwo

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zachęcamy do współpracy.
Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt.
Przygotujemy dla Państwa korzystną ofertę i dobierzemy najlepsze rozwiązanie.
Indywidualne podejście do każdego zlecenia i nasza elastyczność gwarantuje dostosowanie rozwiązań do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Comments are closed.